O nás

Jsme brněnský ateliér založený Ing. arch. Danielem Kudou. Náš stálý tým se skládá z architektů a projektantů, při návrhu spolupracujeme se specialisty z příbuzných oborů a profesí. Díky tomu můžeme zaručit, že výsledek každého projektu je spojením estetiky, funkčnosti a Vašich požadavků, ať už se jedná o záměr jakéhokoli využití nebo měřítka.

Nejčastěji navrhujeme rezidenční stavby, nebojíme se ale žádné výzvy. Zakládáme si na osobním přístupu a promyšlenosti návrhu do detailu. Dle Vašich představ a možností s Vámi projdeme celým procesem směřujícím k vysněnému bydlení – od úvodního konceptu, přes vyřízení povolení, dozoru na stavbě, až po kolaudaci.

Při tvorbě využíváme moderní postupy a technologie, navrhujeme v BIM. Při prezentaci Vás vtáhneme přímo do domu, pomocí virtuální reality. Jen tak je možné prohlédnout si veškeré návaznosti interiérů ještě předtím, než začnete stavět.

Atelierkuda.cz -Foto ateliéru

Ing. arch. Daniel Kuda (* 2. 1. 1991, Brno)

Studoval jsem na fakultě architektury VUT v Brně a Escuela Tecnica Superior de Arquitectura de Madrid ve Španělsku. V současné době jsem studentem doktorského studijního programu rovněž na fakultě architektury VUT v Brně. Na svém kontě mám několik publikací o progresivních konstrukcích v kontextu architektonického prostoru. V současné době se zabývám dřevěnými konstrukcemi typu gridshell.